Czajniki ceramiczne

Posted on 21/03/2020 7:32am

Czajniki ceramiczne, jak każde małe dziecko wie, to naczynia będące w każdej kuchni pozwalające ugotowanie wody. Tradycyjny model czajnika powstaje z garnka z przykrywką posiadającym wygiętą rurkę pozwalającą na wylewanie wody precyzyjnie do innych naczyń bez konieczności unoszenia górnego wieczka. Na rynku jest duża ilość takich czajników. Z pewnością każdy z nich posiada znaczący gwizdek, który sygnalizuje o zakończeniu procesu gotowania wody.


Czajnik kontra czajnik
Czajnik ceramiczny
Najbardziej popularnymi czajnikami są stalowe czajniki od oraz czajniki emaliowane. Do gotowania wody potrzebują one jednak innego źródła ciepła. Bez dostępu do kuchenki indukcyjnej nie ma możliwości użycia czajnika. Z tej przyczyny na rynku dostępne są również czajniki elektryczne, które najszybciej ze wszystkich dostępnych czajników umożliwią uzyskać gorącą wodę do herbaty. Pionier wśród czajników został stworzony w 1891 roku przez firmę Carpenter Electric Company. Od tego czasu na rynku pojawiły się czajniki elektryczne o różnym materiale i różnej pojemności. Najbardziej znanymi czajnikami na prąd są czajniki elektryczne z tworzywa sztucznego, które cały czas odstraszają plastikową obudową i bardzo często nie pasują do naszych gustownych kuchni. Ponadto tworzywo sztuczne jest jednym z najmniej zdrowych materiałów do kontaktu z żywnością, a w szczególności z gorącą wodą.

Czajniki z zastawą
Sklep z drobnym agd oferuje najzdrowsze czajniki elektryczne wykonane z ceramiki o pojemności 1,2 litra. Wszystkie, dostępne na stronie sklepu posiadają obrotową podstawkę oraz zabudowany element grzewczy. Czajniki z zastawą, to zestawy ceramiczne – czajnik, zaparzacz i filiżanki. Charakteryzują się delikatną stylizacją. Dla osób posiadających wystrój kuchni w kolorze niebieskim proponujemy czajnik ceramiczny DELFT z subtelnymi niebieskimi zdobieniami. Dla pasjonatów przyrody – czajnik ceramiczny MING z pięknym malunkiem ćwierkających ptaków na drzewie. Osoby o artystycznej duszy z pewnością ucieszy czajnik ceramiczny PASSIONATO ze wzorem wirującej w tańcu pary, natomiast osoby lubiące kolory zaczaruje czajnik ceramiczny ART DECO. Bardzo tradycyjnym i dodatkowo pasującym do każdej aranżacji kuchni jest czajnik ceramiczny VENGA z drobnymi czarno-szarymi kwiatkami (zobacz na ).

Czajniki ceramiczne
W ofercie sklepu są czajniki ceramiczne renomowanej firmy HAEN. Każdy z nich można kupić oprócz tego z zestawem do herbaty posiadającym te same zdobienia co czajnik.

Nie zastanawiaj się- przejdź do serwisu sklep oświetleniowy, by uzyskać dodatkowe informacje na opisywany w artykule zagadnienie. Czekamy na twoją opinię!

Sklep z wyposażeniem kuchni sprzedaje czajniki HAEN o pojemności od 0,6 do 1,2 litra. Wszystkie posiadają nietuzinkowy kształt i zdobienie. Czajnik ceramiczny HONG KONG posiada orientalny motyw liści. Z kolei czarny czajnik ceramiczny TOKYO olśniewa pięknym wzorkiem białych kwiatów charakterystycznym dla Kraju Kwitnącej Wiśni.

Gdy wejdziesz na pełny tekst, zobaczysz, że posiada podobne wiadomości na omawiany temat - te dane pochłoną Cię zupełnie.

Czajnik ceramiczny BARCELONA swoimi ozdobami oraz kolorami nawiązuje do lat 50. Oprócz tego czajnik ceramiczny AMSTERDAM czaruje prostym motywem w stylu Delft.

Czajniki ceramiczne ze sklepu z drobnym agd dodadzą subtelności Twojej kuchni. Każdy z nich nadaje się również jako prezent na imieniny.

Author: A.Z.