Dowiadujemy się jak bardzo reklama na telebimach może być skuteczna?

Posted on 09/10/2019 7:36am

Reklama na telebimie jest obecnie jedną z bardzo często wykorzystywanych odmian reklamowych. Coraz więcej przedsiębiorstw stawia na tę właśnie odmianę reklamy z jednego, nadzwyczaj bezproblemowego powodu - reklama wyświetlana na telebimach zdoła trafić do niezwykle szerokiego gremia adresatów, dlatego że nie można jej przeoczyć.
Pokój hotelowy
Author: Schezar
Source: http://www.flickr.com


Telebim Konin to duży ekran podświetlany poprzez wiele diod ledowych- w koninie. Dzięki temu przypuszczalne jest pozyskanie nadzwyczaj jasnego oraz widocznego obrazu, który dostrzegany jest nawet z dosyć dużej odległości. Reklamy, które są emitowane na telebimach niezwykle dobrze widać nawet w w przypadku złej pogody, takiej jak obfity deszcz czy padający śnieg. Poza tym kolorowe obrazy, które emituje telebim również ciągną wzrok innych ludzi - o wiele bardziej niż na przykład banery reklamowe bądź plakaty. Acz aby reklama na telebimach była efektywna należy pamiętać o paru istotnych regułach i się do nich zastosować.


Wiurtualny asystent
Author: mjtmail (tiggy)
Source: http://www.flickr.com


Pierwszą sprawą, jaką trzeba brać pod uwagę jest sama reklama.

Jeśli chcesz zbadać sprawę, przeczytaj nasz kolejny artykuł, w którym jest kompleksowa treść. Rozwieje ona wszelkie Twoje niepewności.

Jeżeli jest bezbarwna, niewiele atrakcyjna bądź nieoczywista to nawet gdy będzie unaoczniona na telebimie to nie zaintryguje przechodniów. Reklama nie powinna być również zbyt długa i zawiła, tak ażeby w bezproblemowy sposób można było zapamiętać treści, jakie podaje. Znaczącą rzeczą jest lokalizacja telebimu. Ekran LED Warszawa wypada umieścić tam, gdzie systematycznie przebywa najsporzej osób.- ekran led w warszawie
Dobrym miejscem okaże się więc park, główny punkt miasta, główny plac, otoczenia dużych sklepów czy też galerii handlowych a także często uczęszczane autostrady i ulice.

Tags: efekty, sklep, telebim, adres, dług