Dron z kamerą, to jeden z najnowocześniejszych technologicznych gadżetów. To trzeba zobaczyć, a w szczególności nowość, jaką jest dron 3DR SOLO.

Posted on 07/10/2021 8:02am

Technika podąża nadal do przodu, a my razem z nią. Chcemy być na bieżąco i wciąż od nowa poznawać co jeszcze ma możliwość nam zaoferować. Różnego typu gadżety ułatwiające życie, przynoszące zabawę i umiejące wesprzeć pracę są aktualnie na porządku dziennym.


drony
Author: Dennis Jarvis
Source: http://www.flickr.com
Jednym z tych sprzętów jest dron, czyli bezzałogowy, fruwający pojazd, który kiedyś wykorzystywany był wyłącznie w wojsku. Ze względu na swoje niewielkie – kompaktowe gabaryty nie ma możliwości transportu załogi, ani pasażerów. Dron sterowany jest przez człowieka, zdalnie poprzez bazę pilotującą - komputer.
Wielokrotnie dron z kamerą odnajduje zastosowanie nie tylko w obszarach wojska, ale także wśród ludzi – cywilów.

Równie fascynujący tekst prezentowany jest tutaj, więc odwiedź witrynę utylizacja odpadów medycznych wrocław i zobacz, jakie informacje tam odnajdziesz. One również Cię zainteresują!

Aktualnie każdy zwykły człowiek ma możliwość kupić dron 3DR SOLO i używać w swobodny sposób. To urządzenia również świetnie zda egzamin do celów zarobkowych. Można nimi nakręcić filmy i zrobić zdjęcia. Przeczytaj także .

Odnosząc się do modelu dron 3DR SOLO, to jest to nowość, która wchodzi na rynek. Posiada on czuły kontroler lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, każdy o mocy 1 Ghz. Co interesujące, urządzenie to jako pierwsze w branży ma w funkcję stopu, a za tą sprawą można zawiesić go w powietrzu. Dzięki użyciu funkcji 3 osiowego gimbału w pełni będzie można sterować funkcjami kamerki go pro w trakcie lotu, a do tego transmitować obrazy w jakości HD na odległość 1km.

Do tego dron 3DR SOLO będzie miał specjalnie dedykowaną dla siebie aplikację na smartfony. Właściciel, który kupi tego typu dron z kamerą dostanie opcję w pełni wygodnego kontrolowania parametrów działania drona i kamerki, a w dodatku umożliwi to też całkowicie zaplanować automatyczny lot.

panorama
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Warto wspomnieć, że dron został zaopatrzony w wystarczający na 25 minut lotu akumulatorek. Do tego jego wewnętrzny komputer systemowy w każdym momencie weryfikuje i przetwarza użycie energii i aktualizuje należyte informacje, by użytkownik wiedział kiedy i w jaki sposób powinno się bezpiecznie sprowadzić go na ziemię.

Więcej wskazówek .

Należy dodać, że firma tak dopasowała oprogramowanie, że możliwa jest jego dalsza rozbudowa – ta sposobność zwana jest open source. Ogromne i szerokie opcje zakresu i systemów automatycznych drona, to jedne z najciekawszych kwestii które charakteryzują to urządzenie.

Tags: akumulator, technologia, Filmy, smartfony, akumulatorek