Drony podbijają świat i umysły wszystkich fanów nowoczesnych technologii.

Posted on 28/09/2018 7:23am

światem mediów i nowoczesnych technologii zawładnęła jedna rzecz|Od kilkunastu miesięcy w świecie mediów i innowacyjnych technologii rządzi jedno słowo.
Mowa tu oczywiście o dronach, czyli o bezzałogowych urządzeniach latających, które mogą być używane do celów militarnych albo cywilnych. Dzisiaj drony są jednym z najpopularniejszych gadżetów technologicznych i doskonałym pomysłem na trafiony prezent dla małych i dużych sympatyków techniki i wynalazków.


W sprzedaży dostępnych jest kilkanaście modeli dronów przeznaczonych dla cywilów, warto więc przed zakupem zaznajomić z ich wadami i zaletami. Jednym z chętnie kupowanych modeli jest na pewno dron Inspire 1 (przeczytaj szczegóły). Jego popularność niejest przypadkowa. Urządzenie to posiada doskonałą kamerę, która pozwala na wykonywanie bardzo dokładnych zdjęć. Do innych plusów tego bezzagłogowca zalicza się m.in. GPS, automatyczne startowanie i lądowanie, funkcja stabilizacji lotu, podwozie chowające się po wzniesieniu się w powietrze oraz możliwość obracania kamery o 360 stopni. Mimo wysokiej ceny dron ten znalazł wielu zadowolonych użytkowników i całą masę fanów.


konsole
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
dron (oferta dronów dji spark combo)


Kolejnym modelem, który zdobył przychylność ludzi na całym świecie jest dron GoPro Karma . Jest to pierwszy bezzałogowiec tej amerykańskiej firmy, która już od wielu lat towarzyszy sportowcom w nagrywaniu ich wyczynów. Zestaw GoPro Karma składa się z drona drony rekreacyjne Karma, kamery GoPro, kontrolera z ekranem LCD, gimbala i praktycznego etui. Wielką zaletą produktu marki GoPro jest bezapelacyjnie jego mobilność.
GoPro od lat tworzy produkty dla osób lubujących się w sportach ekstremalnych i wyjazdach w najdziksze miejsca świata. Nic więc dziwnego, że projektując swoje artykuły, skupia się na łatwości transportu i funkcjonalności.

Tags: LCD, lot, modele, dostęp, pomysł