Folia ochronna i etui czyli jak ochronić komórkę przed zniszczeniem?

Posted on 09/01/2021 8:09am

Folia osłonowa oraz etui to dodatki dzięki jakim możemy skutecznie ochronić nasz telefon przed uszkodzeniem. Nierzadko zaniedbujemy tego rodzaju akcesoria - żałując tego po niespodzianym wypadku.

Author: Rodrigo Ghedin
Absolutnym minimum jest folia ochronna, która zabezpieczy wyświetlacz przed zarysowaniami albo nawet pęknięciem podczas upadku.

Nie bój się, nasze linki są niesamowicie wciągające oraz, co najbardziej istotne, są zawsze aktualne i przydatne. Jeśli potrzebujesz jakichś wiadomości, to na nasze strony.

Takowe dodatki mogą pomóc utrzymać urządzenie w doskonałym stanie technicznym, co pozwoli nie tylko przedłużyć jego żywotność i oszczędzić na ewentualnych naprawach, lecz również uzyskać wyższą cenę przy odsprzedaży. Aby uświadomić sobie miarę oszczędności proponuję odwiedzić znakomity polski serwis - uzupełnieniem ochrony oferowanej przez folie są etui, jakie osłonią nie tylko sam wyświetlacz, ale dodatkowo pełną obudowę telefonu, chroniąc sprzęt przed zarysowaniem oraz nierzadko przed zalaniem (szeroki wybór etui). Poza tym etui jest też najtańszym z możliwych rozwiązań na diametralną metamorfozę designu telefonu. W naszym kraju nabywcom etui chodzi przede wszystkim o zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń, jednak nadchodzący z Zachodu trend może wskazywać na rosnącą potrzebę personalizacji telefonów. Dobrym przykładem jest w tym miejscu obudowa do MyPhone Cube. Wśród setek jej deseniów praktycznie każdy klient wyselekcjonuje taką która jak najbardziej będzie pasowała do niego, będzie posiadać motyw zgodny z jego zainteresowaniami czy będzie w ulubionym odcieniu. Nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać parę projektów, i stosować je zamiennie zależnie od powiedzmy, humoru czy też rodzaju imprezy na którą się właśnie mamy zamiar wybrać.

Kolejnym przykładem na ochronę naszego urządzenia może być wykonany z silikonu pokrowiec HTC Desire 610. Doskonale skonstruowany. Dodatkowe wypustki po obu stronach to wypróbowane rozwiązanie, żeby telefon nie wyślizgiwał się z dłoni. Futerał silikonowy jest elastyczny i nadzwyczaj lekki, co zapewnia amortyzację w czasie upadku telefonu, lub też zagrożenia uszkodzeń mechanicznych. Ten futerał wykonany jest z niezwykle trwałego materiału silikonowego który ma za zadanie zabezpieczać boki oraz tył telefonu.