Gadżety na komórkę

Posted on 12/10/2022 12:50pm

Sklep internetowy poleca w konkurencyjnych cenach akcesoria dla telefonu komórkowego. W tym miesiącu w szczególności poleca się gumy na telefon jak i folię na komórkę. Guma na telefon jest świetnie do niego dopasowana. Stworzona została z wysokiej jakości materiału TPU. Tworzywo, z którego wykonany został futerał, ma specjalną domieszkę, która posiada właściwości antybakteryjne, co jest niezwykle istotne w codziennym użytkowaniu, ponieważ telefon leży w różnorodnych miejscach a następnie zostaje przykładany do twarzy kilkanaście razy dziennie.

telefony
Author: Luca Viscardi
Source: http://www.flickr.com
Najwyższa trwałość tegoż materiału pozwala na odpowiednią ochronę telefonu komórkowego i długotrwałe użytkowanie. Guma na telefon jest niezwykle trwała na uderzenia, w sklepie z akcesoriami do telefonów na pewno można ją dostać. Guma na telefon tłumi energię uderzenia podczas upadku. Futerał jest wyprofilowany tam gdzie ma przyciski aby można je było obsługiwać, gdy telefon komórkowy jest w gumie. Guma gwarantuje łatwy dostęp do gniazd, przycisków, głośników, kamery, lampy bez konieczności zdejmowania futerału. Guma na telefon Chroni telefon przed porysowaniem, a także działaniem warunków atmosferycznych i matowieniem telefonu.Gumy na telefon posiadają różnorodne kolory oraz grafiki. Ciekawe grafiki powodują, że telefon nie tylko będzie znakomicie zabezpieczony, ale będzie także przykuwał wzrok. Guma posiada 12 miesięczną gwarancję. Guma jest idealnie dopasowana do :telefonu, nie jest zbyt luźna, nie zsuwa się, a co więcej ma wystający rant wokół wyświetlacza, który chroni ekran komórki. Oryginalne etui, nie tylko doskonale ochroni smarton, ale także odświeży jego wygląd.Folia na komórkę wykonana jest z poliwęglanu.

Chroni ekran przed porysowaniem, zabrudzeniami, uszkodzeniami oraz zbiciem. Powłoka zapobiega powstaniu na szkle odcisków palców i smug. Ekran reaguje tak samo na dotyk jak bez niej. Folia na komórkę znakomicie przylega, a po odklejeniu nie zostawia żadnego śladu. Folia maskuje też już istniejące rysy na wyświetlaczu.https://www.logintrade.pl/e-procurement (zobacz https://www.logintrade.pl/e-procurement)Folia jest w 100% przezroczysta - obraz nie zmienia ostrości i koloru. Główne zalety folii to: idealna ochrona; niezwykła wytrzymałość na zarysowania nawet bardzo ostrymi przedmiotami; wygodny dotyk i niezwykle prosty montaż i demontaż. Do szkła dołączony jest zestaw czyszczący, wykorzystywany przy montażu. Istnieje także instrukcja video nakładania folii w języku polskim.

Tags: kamery, etui, futerał, zestaw czyszczący