Informacje o firmie Fiskars

Posted on 08/03/2019 8:26pm

Firma Fiskars to znana marka urządzeń ulepszających codzienne czynności w domu w mieszkaniu lub w ogrodzie. Działalność Fiskars zapoczątkowano w 1649 roku w Finlandii, jest to więc firma z bogatą tradycją oraz dużym doświadczeniem. Produktem, który jest modelem kojarzonym z firmą stały się nożyczki w kolorze pomarańczowym, ponieważ jako pierwsza firma zajęli się sprzedażą nożyc z plastikowymi rączkami, właśnie o tej barwie.


Nóż – zaufany partner w kuchni
Author: Fiskars
Source: Fiskars


W jaki sposób Fiskars ułatwia pracę w kuchni?
Jednym z najczęściej wybieranych towarów producenta są noże. Cechują się wybitną trwałością. Towarem najczęściej nabywanym wśród nabywców jest Fiskars Functional Form Nóż Szefa Kuchni 16cm (857111). Model zaprojektowany w kolorystyce czarno-pomarańczowej. Jest jednym towarów z niższej półki cenowej tego producenta, nie jest gorszym produktem od swych droższych odpowiedników.

Decydując się na kupno noża warto zastanowić się nad zakupem ostrzałki. posiada w ofercie produkt użyteczny przy ostrzeniu nie tylko noży, ale również siekier. Mowa o modelu Fiskars ostrzałka do noży roll –sharp (857000). Barwy charakterystyczne w przypadku firmy Fiskars: barwa czarna oraz pomarańczowa. Ma tak samo skuteczne efekty co podobne towary zasilane za pomocą prądu. Produkt posiada antypoślizgową powłokę, która w dużej mierze poprawia komfort korzystania z ostrzałki.

W jaki sposób Fiskars ułatwia pracę w ogrodzie i gospodarstwie domowym?
Każda osoba, która chce zadbać o swój ogródwie, że dbanie kwiaty i krzewy bez dobrego sekatora jest nieco obciążające. Opcją ułatwiającą pracę wokół domu od firmy Fiskars jest Fiskars SEKATOR UNIWERSALNY ŻYRAFA długi 115390 (dobre ceny).
Późną porą roku, w czasie gdy mamy zimniejszy czas i należy rozpalić w piecu oraz w kominku lub kominku, nieodłącznym elementem wyposażenia każdego gospodarstwa jest siekiera. Bardzo praktyczny model to Fiskars Siekiera rozłupująca X17 (w ceneo.pl). Siekiera wyposażona jest w wyjątkowy kształt ostrza a dodatkowo uchwyt, dzięki któremu rękojeść,dzięki której siekiera pewnie leży w dłoni. Co ważne - narzędzie jest niezwykle lekkie, co sprawia, że prace porządkowe staja się wyjątkowo przyjemnym obowiązkiem.

Tags: ogrody, narzędzia, noże, Fiskars, siekiery