Jak dobrze można chronić smartfon przed uszkodzeniami mechanicznymi, podstawowe rodzaje etui

Posted on 21/07/2022 7:52am

Każdego roku na całym świecie produkuje się setki milionów komórek i smartfonów. Bez przerwy ukazują się coraz to nowe modele, o jeszcze większym wyświetlaczu czy wydajniejszym procesorze, tak więc telefon stał się najczęściej chyba zmienianym urządzeniem elektronicznym. W dużym stopniu bierze się to z polityki telekomunikacyjnych koncernów, jakie w cyklach dwuletnich sprzedają klientom za symboliczną kwotę kolejny aparat.


telefony
Author: César
Source: http://www.flickr.com
Dużo tego typu telefonów jest jeszcze później użytkowanych, ale zdecydowana większość z nich ma czas życia maksymalnie kilka lat. W związku z tym że telefony są dzisiaj przedmiotem osobistego użytku, niektóre osoby wręcz nie mogą się z nimi pożegnać choć na chwilę, to powinno się zadbać o to, żeby mogły one w jako takiej formie przetrwać do następnej umowy. Niestety trzymanie aparatu w torebce, kładzenie go w jakiś przypadkowych miejscach czy nawet upuszczenia z większej wysokości sprawiają, że może się on uszkodzić czy nawet całkiem zniszczyć. Jednak są do kupienia akcesoria, jakie choć trochę ochronią urządzenie przed różnymi zdarzeniami. Podstawową rzeczą, o której należy pomyśleć po kupieniu nowej komórki powinien być pokrowiec na telefon (polecamy sklep internetowy Etuo). Nawet proste modele w znacznym stopniu zabezpieczają obudowę przed uszkodzeniami, a różnych odmian pokrowców jest bardzo dużo, więc będzie w czym wybierać. Pokrowce będą się różnić od siebie głównie materiałem, z jakiego je zrobiono. Chętnie kupowane są odmiany z silikonu, czasami w bardzo oryginalnych kolorach, jednak zabezpieczają one jedynie obudowę z tyłu, lecz szybki już nie.


personalizowany case na telefon
Source: pixabay.com
Do tego znacznie lepiej będą się nadawać pokrowce mające klapkę, jaka normalnie jest zamykana, a otwiera się ją jedynie w czasie używania ekran. Pokrowce poza różnymi rodzajami wykonania będą się różnić także kolorystyką.

Ten aktualny tekst (https://www.ibombo.com/produkt/punkt-mycia-rowerow/) wydaje się być doprawdy ciekawy! Wejdź w poniższy link i zweryfikuj to na własne oczy. Każdy komentarz będzie przez nas przeczytany.

Tu fantazja projektantów nie ma wprost granic, a od jakiegoś czasu popularność zdobywają również - zobacz oferowane opcje. Dostarczając firmie produkującej takie obudowy swoje zdjęcie da się swój telefon zrobić naprawdę niepowtarzalnym i wyjątkowym.

Tags: projekt, Obudowa, aparat, smartfon, ochrona