Jak wyposażyć kuchnię?

Posted on 14/05/2019 12:07pm

Zestaw saganów składający się ze 100 elementów, 120 noży, każdy do czego innego, dziesięć rodzajów patelni jak też milion innych przyrządów kuchennych nie zrobią z nikogo idealnego kucharza.
schemat połączenia
Prawda jest taka, iż do kucharzenia na domowym poziomie potrzeba mało, a dzięki temu oszczędzimy nader wiele powierzchni w naszej kuchni.


komputer
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Noże: maksymalnie konieczne będą nam 3: mały do obierania, z długim ostrzem, duży z szerokim ostrzem. Dobrze jest na nie wydać większe pieniążki, jednakże jeżeli trafimy na istotnie dobre oraz ładnie układające się w dłoni, nie pożałujemy zakupu po czym będziemy ich używać przez lata.


roboty kuchenne
Author: Opera Cadet
Source: http://www.flickr.com
Tarka – najlepsza będzie zwykła, metalowa tartka. Rozdrobnimy na niej właściwie nieomal wszystko - Młynek do pieprzu, na pierwszy rzut oka może to wyglądać na małą zachciankę, ale cena młynka jest naprawdę nadzwyczaj niewielka w stosunku do różności w smaku pieprzu dopiero co mielonego a już kupionego jako mielony. W każdej kuchni nieodzowne są też roboty kuchenne, najlepiej te najprostsze. Deseczka do krajania musi być prosta, duża i solidna. Materiał, z jakiego ma być wykonana zależy wyłącznie od naszych upodobań. Pamiętajmy jedynie o tym, że deska drewniana musi być szczególnie dokładnie pielęgnowana.


Durszlak oraz sito, obydwa powinny być wielkie. Sita w zasadzie przydadzą się 2: jedno większe i jedno nieduże. Pamiętajmy, że durszlak musi zmieścić na przykład ilość makaronu konieczną na 6 osób. Należyty ekspres do kawy też przyda się w każdej kuchni, pod warunkiem że wiemy jak rozkręcić ekspres - North. Naczynie żaroodporne jest niezastąpione w kuchni, przy przyrządzaniu różnorodnych zapiekanek czy nawet mięsa w piecu. Jeśli lubimy takie potrawy, można pokusić się o dwa.

Tags: dom, wygląd, cena, typ