Jaką kamerę sportową kupić? Na co zwracać uwagę? Jakie są najlepsze rodzaje?

Posted on 21/02/2020 7:43am

Kamerki sportowe są coraz bardziej popularne, gdyż kupują je już nie tylko fani sportów ekstremalnych, lecz też osoby, które pragną nagrywać swoje wakacje.
Najpopularniejsze w tym segmencie rynku są kamery GoPro.


GoPro Session
Author: Carolin Zöbelein
Source: http://www.flickr.com


GoPro Session to w dzisiejszych czasach najbardziej popularne rodzaje na rynku, jeżeli chodzi o kamery sportowe to właściwie nie mają one sobie równych link do strony.

Potrzebujesz dodatkowe informacje (a-pro.pl/hurtownia-elektryczna/) na wyłuszczony tu temat? Nie ma problemu - musisz wejść w ten link i pod nim znajdziesz masę dodatkowych postów.

Zwłaszcza, że ich ceny chociaż nie są niskie, to jednakowoż w porównaniu do wydajności nie są również jakoś specjalnie wygórowane. Dość niedawno producent odświeżył swoją ofertę, tak więc mamy do wyBoru więcej kamer oraz więcej możliwości. Ciekawy jest także model Hero 4 Black, czyli obecnie najbardziej zaawansowany model z tej serii.


Kamera tego typu umożliwia nagrywanie wideo w dużej rozdzielczości, nawet 4K z prędkością trzydziestu klatek na sekundę. A ponadto użytkownik jest w stanie jeszcze wybrać 2,7K przy prędkości 50 klatek na sekundę, oraz1080p z maksymalną szybkością 120 klatek na sekundę. Interesującą alternatywą jest kamera xiaoyi action . Tego typu model ma zaawansowane funkcje, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Taka kamera jest lekka, ma kompaktowy design, można nią rejestrować świetne filmy HD.


kamera xiaoyi action
Author: downloadsource.fr
Source: http://www.flickr.com


Możemy nią wykonywać czyste, krystaliczne zdjęcia o rozdzielczości 16Mpix. Tego rodzaju kamera ma wbudowane wi-fi, ale również bluetooth, a to pozwala na przesyłanie w czasie rzeczywistym, lecz i edycję oraz udostępnienie nagrań przy pomocy smartfona.
Jak widzimy możliwości są duże, możemy wybrać bardziej popularną kamerę, którą jest GoPro albo drugi omawiany model, jaki jest także rzeczywiście solidny.

Tags: rzeczy, design, modele, funkcje, Bor