Jaki jest zakres obowiązków takiego członka personelu jak doradca serwisowy?

Posted on 25/01/2019 7:29am

Jeżeli obojętnie kiedy będziesz chciał w oficjalnym warsztacie naprawić swe auto, na pewno będziesz miał możliwość rozmawiać z pracownikiem, który uzgodni z Tobą detale konkretnego zamówienia.


To jego właśnie uprzedzisz o usterce, która właśnie ma miejsce w Twym aucie.


To on, na podstawie zbieranych od Ciebie informacji, przedłoży Ci oczekiwany kosztorys i w najwyższym stopniu potencjalny rozmiar koniecznych renowacji.

Gorąco namawiamy do zgłębienia większej ilości artykułów na ten temat. Jeśli Cię on ciekawi, to zobacz stronę (https://szukasz-pracy.pl/), na której opublikowane są podobne teksty.

Na tej podstawie zaproponuje Ci także przybliżony okres trwania remontu. Taki doradca serwisowy musi znakomicie znać się na konstrukcji aut osobowych oraz dostawczych. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy też troska o zakres oraz dotrzymywanie terminów realizowanych przez innych pracowników warsztatu prac. Ponadto poza portfelem doświadczeń w branży motoryzacyjnej, wspomniany doradca musi też umieć robić dokumentację techniczną i mieć odpowiednie kompetencje z zakresu obsługiwania osoby zainteresowanej.


produkt
Author: Elitis
Source: Elitis


organizacje
Source: paceinfonet.org


Do obowiązków tego typu pracownika należy zbadanie, czy poszczególne prace zostały zrobione zgodnie z zamówieniem. Potem wspomniany doradca serwisowy kontaktuje się z interesantem oraz informuje o pozytywnym zakończeniu usługi.
To niezwykle ważna praca, gdyż to właśnie od tego pracownika w najwyższym stopniu jest zależne, czy definitywnie konkretny petent będzie zadowolony z przeprowadzonej dla niego usługi.

Tak samo emocjonujące artykuły znajdują się w analogicznym serwisie. Jeżeli masz ochotę je poznać - zobacz pod linkiem jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną, który jest tutaj!

Z tego też powodu jeśli szukasz takiego doradcy, upewnij się, czy posiada wszelkie potrzebne kompetencje.

Tags: działalność, dokument, umiejętności