Jakie gadżety warto zakupić do smartphona?

Posted on 10/04/2019 3:19pm

Telefonia komórkowa jest dziedziną technologii, która rozwija się niezwykle szybko. Ogromna ilość stale powstających różnych modeli smartphonów sprawia, że równolegle rozwija się rynek akcesoriów telefonicznych.
etui na smartfon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat temu wielką innowacją było wprowadzenie w telefonach możliwości robienia zdjęć. Dziś różne rozwiązania dodatkowe do telefonów są już koniecznością a mniej lub bardziej wymyśle gadżety do smartphonów to wielki obszar biznesu. Jakie akcesoria do komórki zapełniają obecnie półki sklepów? Przede wszystkim nadal niezastąpione są tradycyjne akcesoria do komórki - ładowarki, etui, baterie, uchwyty, słuchawki, zestawy głośnomówiące, karty pamięci i ochronne folie. Akcesoria te coraz bardziej zaskakują wyglądem i funkcjonalnością.Wśród uchwytów, które gwarantują bezpieczne korzystanie z telefonu np. jako nawigacji wymienić możemy uchwyty rowerowe - najczęściej montowane do kierownicy, uchwyty samochodowe - mocowane na przedniej szybie, dzięki specjalnej przyssawce lub uchwyty, które można przytwierdzić na przykład do deski rozdzielczej. W ofercie producentów gadżetów komórkowych znajdziemy także specjalne produkty dla osób aktywnych fizycznie - opaski i pokrowce, które możemy założyć na rękę lub zawiesić na biodra. Tego typu gadżety umilają bieganie, czy też jazdę na rolkach lub deskorolce i dają możliwość jednoczesnego słuchania muzyki oraz korzystanie z aplikacji treningowych. Zapraszamy tu: artykuł.

Z kolei etui dziś nie tylko chroni telefon przed zarysowaniami czy uszkodzeniami mechanicznymi, ale również stanowi modny gadżet. Szczególnie rozchwytywane w ostatnich latach stały się kolorowe pokrowce w rozmaitych wzorach i oryginalnych kształtach ze sterczącymi elementami. Jeśli chodzi o baterie do komórki to niezastąpione są oczywiście te uniwersalne, pasujące do większości nowoczesnych telefonów bez względu na model i markę, ale sporą popularnością cieszą się także baterie słoneczne, które umożliwiają naładowanie telefonu niemal w każdym miejscu. Natomiast ładowarki samochodowe w zależności od zapotrzebowania mogą mieć porty USB, micro a także mini. A co jeśli oryginalny akumulator przestanie całkowicie służyć? Dla hobbystów: etuo.pl/etui.html?device_brand%5B0%5D=37&device_model%5B0%5D=138.


smartfon z pokrowcem
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
To nie kłopot! Producenci oferują baterie różnych rodzajów i o różnej pojemności. Nie jesteśmy także skazani na słuchawki, które są w zestawie razem z telefonem. W sklepach spotkamy słuchawki dokanałowe, douszne i nauszcze, dzięki czemu mamy możliwość wyboru tych, które są dla nas najbardziej komfortowe. Co więcej, obecnie dostępne są innowacyjne słuchawki Bluetooth, które oferują dużo większą swobodę ruchu od klasycznych słuchawek z kablem. Słuchawki Bluetooth są bardzo przydatne podczas podróży samochodem i są świetną alternatywą dla zestawów głośnomówiących.

Tags: uchwyty, etui, pokrowiec, problem, kłopot