Krótki przegląd zaawansowanych kart grafiki wykorzystywanych do profesjonalnych zastosowań.

Posted on 07/05/2020 8:41am

Komputery wykorzystywane w biznesowych rozwiązaniach mają często całkowicie inną konfigurację od biurowych albo domowych sprzętów. Często umożliwiają one obsłużenie niestandardowych urządzeń, raczej niewykorzystywanych przez zwykłych użytkowników.
O ile wejścia USB czy expresscard stanowią pewien standard i nawet domowe komputery je posiadają, to już karta do podpinania sygnałów z przemysłowych kamer jest instalowana tylko w zestawach obsługujących taki system do monitorowania - gdzie dostać expresscard. Przy komputerach dedykowanych do projektowania CAD czy skomplikowanej obróbki plików graficznych niezwykle istotną rolę będą z kolei odgrywać karty graficzne. I to specjalnie dedykowane do takich właśnie rozwiązań, z odpowiednią architekturą wewnętrzną i wydajnością.


rozmowa przez sieć
Author: Highways Agency
Source: http://www.flickr.com


Niezwykle ceniona przez profesjonalnych grafików jest seria kart firepro. Już najprostszy model, to znaczy firepro v4900 ma na tyle mocne parametry, że bez problemów poradzi sobie z zaawansowanymi zadaniami, a dzięki opcji podłączenia kilku monitorów może też znaleźć zastosowanie w monitoringu. Jeszcze lepsze parametry będzie miał następny przedstawiciel tej grupy, czyli firepro w5000, wykorzystana w nim specyfikacja będzie pozwalać na jeszcze bardziej wydajną obróbkę grafiki.
Uzupełnieniem układów z tej serii będzie firepro w5100, wszystkie wymienione przed chwilą karty są nową generacją urządzeń do profesjonalnych zastosowań - ceneo.pl/25839126.

Aby poszerzyć wiedzę na opisywany temat obejrzyj stronę (http://kodak.wroclaw.pl/system/oferta/zdjecia-dyplomowe), która posiada interesujące dane na ten temat - trzeba tylko kliknąć.

br>
Wejdź na ten link a odnajdziesz wskazówki z serwisu (http://a-pro.pl/hurtownia-elektryczna/) napisane dla osób zaintrygowanych nakreślanym w niniejszym artykule zagadnieniem.

Dzięki dużej różnorodności kart firma AMD daje propozycję zarówno dla nisko budżetowych stacji roboczych, jak też znacznie wydajniejszych konfiguracji.

Tags: biznes, gry, firma, RAM, budżet