Ogromnie przydatne gadżety do telefonu

Posted on 29/08/2018 2:09pm

Żeby zabezpieczać aparat telefoniczny przed niszczeniem, nieodzowne jest kupno etui. Istnieje sporo gatunków i typów etui, wszystko zależy od gustu eksploatatora smartfona. Jednym z najbardziej popularnych etui do nokii, jest silikonowa nakładka, jaka docelowo poświęcona jest do ochrony boków i tyłu sprzętu, jednakże dzięki zwiększonym brzegom, subtelnie otacza ekran, chroniąc go przed rozpadem. Pokrowiec nie hamuje dojścia do klawiszy, także styków systemowych.


etui na Samsung Galaxy
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
Pozytywem takich etui do nokii prócz doskonałej osłony jest też opcja doboru kolorystycznego, dzięki czemu telefon jest w stanie odmienić własny poprzedni wizerunek. Jest to także etui, które perfekcyjnie sprawdza się dla latorośli.

Inną alternatywą jest etui do nokii z klapką. Znakomita opcja dla ludzi szukających czegoś w bardziej stylowym stylu.
Kabura, dzięki zamykaniu na klapkę, również ubezpiecza ekran przed skazą. Na dodatek w środkowej części klapki, rozłożona jest osobliwa kieszonka, w której można trzymać dokumenty, karty kredytowe.

Kabura jako etui do nokii oprócz eleganckiego wyglądu, bywa także w pełni wydajna i nie blokuje dojścia do przycisków, także złączy systemowych, posiada ona złączenie na dwoisty magnes, a uchwyt w jakim się
artystyczne etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com


Rysik do telefonu, to nadzwyczaj wygodny dodatek do komórki, który znakomicie sprawdza się w toku użytku, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów na wyświetlaczu. Jest lekki i dogodny, a nadzwyczaj czuła końcówka z miękkiego surowca kauczukowego, nie zostawia odcisków na wyświetlaczu.
Niezwykle pożytecznym dodatkiem okaże się rysik (sprawdź rysik dotykowy) do telefonu wspólny z długopisem, dzięki czemu można posiadać przy sobie zawsze dwa przyrządy w jednym. cyfrowe.pl Wodoodporne

Tags: telefon, Komórka, dokument