Opowiadanie o ślubie mojego przyjaciela

Posted on 19/07/2022 3:47pm

Wachlarz usług fotograficznych jaki świadczą studia fotograficzne jest obecnie ogromnie szeroki. Począwszy od zdjęć wykonywanych paniom ciężarnym, poprzez zdjęcia noworodków, chrzciny, zdjęcia rodzinne, komunijne, i z wszelkich innych uroczystości rodzinnych. Chciałabym jednak w tym miejscu skoncentrować się szczegółowo na fotografiach robionych przy okazji tak ważnego wydarzenia jak ślub.
zdjęcie pary młodej
Author: vastateparksstaff
Source: http://www.flickr.com
Sama jakiś czas temu miałam okazję być na ślubie mej kuzynki i śledzić proces aranżowania zdjęć ślubnych przez fotografa (tam miała miejsce uroczystość). Trzeba przyznać iż najęty przez moją kuzynkę fotografik Ravami okazał się być prawdziwym profesjonalistą! Najpierw zasugerował młodym tak zwaną sesję dla narzeczonych (zupełna dla mnie nowość!) na której narzeczeni mieli okazję poznać się z fotografikiem, powiedzieć mu o swych oczekiwaniach, wysłuchać jego sugestii, nieco oswoić się z aparatem oraz rozpoznać możliwości wybranego przez siebie profesjonalisty. Zdjęcia z tejże sesji wykorzystano przy projektowaniu kartek z podziękowaniami dla gości. komunia mogą równie interesujące.komunia
Author: Shauna Hawkins
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nadszedł oczekiwany dzień zaślubin Pan fotograf towarzyszył państwu młodym już w trakcie przygotowań do uroczystości, z czego potem powstał świetny fotoreportaż. Muszę przyznać że w trakcie uroczystości w kościele wspomniany pan fotograf wykonywał niezmiernie dyskretnie, z dużym wyczuciem, używał specjalnych obiektywów do fotografowania z dużej odległości aby nie zakłócać obrzędu. Mimo dużej odległości fotografie okazały się być perfekcyjnej jakości. Podobnie kapitalne okazały się ujęcia z uroczystości weselnej. Pan fotografik wykonał setki fotografii do wyboru, które świeżo upieczeni małżonkowie otrzymali w bardzo atrakcyjnej formie tak zwanej foto książki oraz rzecz jasna w postaci cyfrowej. Nadzwyczaj byli młodzi zadowoleni z pracy fotografa i ze zdjęć ślubnych, najbardziej z tych w plenerze. Oboje uwielbiają góry, zatem na sesję plenerową zabrali swego fotografika w góry.

Uważasz ten tekst za interesujący? Wejdź na odsyłacz do źródła, które da Ci bardzo dużo bardzo wciągających danych na opisywany temat.

Przepięknie wyglądali na tle górskich krajobrazów a pan fotografik dzielnie im towarzyszył.

Teraz umawiają się na sesję ciążową bowiem kuzynka jest już w szóstym miesiącu ciąży. Tak więc dobrze jest poświęcić trochę czasu aby odkryć utalentowanego fotografa bowiem z usług jego może nam przyjść jeszcze nie jeden raz korzystać.

Tags: przyjęcia, uroczystość, fotograf, narzeczeni, foto