Polecane oraz zalecane obiektywy - fachowy obiektyw Sigma 17-50mm

Posted on 09/11/2022 7:51am

Pośród wielu wyróżnianych i fachowych obiektywów na rynku na pewno zdołamy wyróżnić szczególny obiektyw sigma 17-50, który cechuje się faktycznie wspaniałymi parametrami użytkowymi, a przy tym jest niezwykle markowy i estetyczny.

aparat fotograficzny Sigma
Source: http://www.sigma-sklep.pl/
Obiektyw sigma 17-50 mm jest to tradycyjny jasny obiektyw, który jest zaopatrzony w nadzwyczaj efektywny system stabilizacji obrazu, oferuje również bardzo duży kąt widzenia. Obiektyw ten posiada też nowego rodzaju soczewki FLD oraz nowe fragmenty wykonane w innowacyjnej technologii Glass Mold.Obiektyw sigma 17-50 cechuje się także ultradźwiękowym silnikiem HSM, świetną nowością w tym modelu są również najświeższe powłoki antyrefleksyjne wielowarstwowe, które bardzo skutecznie redukują flary w trakcie wykonywania fotografii pod słońce. Zaletą tego modelu niewątpliwie jest także to, że pozostał on zaopatrzony w współczesny napęd, dzięki jakiemu obiektyw charakteryzuje się niesłychanie cichą pracą.

Jeżeli chodzi o zasadniczą specyfikację tego modelu, to pożądane byłoby wiedzieć, że posiada on zmienną ogniskową, jego konstrukcja składa się z 17 elementów w 14 grupach, na domiar tego optymalna wartość przesłony wynosi 22.0, a minimalna 2.8. Obiektyw sigma 17-50 mm ma również 7 listków przesłony, jego kąt widzenia to 72,4 od 27,9 stopnia, zaś średnica filtra wynosi 77 - www. Obiektyw prezentuje się również (programylojalnosciowe.pl) wybornie pod względem wizualnym. Prawidłowo sprawdzi się zarówno w rękach amatorów, jak również prawdziwych ekspertów, wskutek tego niewątpliwie jest to artykuł godny polecenia.
Zastanawiając się nad zakupem tego modelu obiektywu warto poznać się też z licznymi recenzjami, które można odkryć przykładowo w Necie. Większość z nich uznaje, że jest to znakomity obiektyw o niezmiernie dobrych parametrach, w związku z tym naturalnie wolno przyznać mu najwyższe oceny. Jest on stylowy, niezwykle pożyteczny, elegancki i niezmiernie oryginalny.

Sprawdź też:

Tags: technologia, rynek, Ogniskowa, elegancki, antyrefleksyjne, gustowny