Smartfon skrojony na miarę

Posted on 14/07/2020 8:07am

Zakup nowego smartfona to bardzo duże zadanie. Dzieje się tak ze względu na niezliczoną ilość dostępnych modeli telefonów i całej liczby akcesoriów. W praktyce jednak widać, iż wybieramy pomiędzy trzema głównymi systemami: platforma od firmy Google, iOS oraz system mobilny firmy Microsoft.

Jako, iż smartfony działające pod wodzą Windows Phone są najmniej popularne pominiemy je w tym artykule. Jeżeli chodzi o smartfony z systemem od Google, to wybór jest bardzo duży. Jednakże na rynku smartfonów z tym OS można wyróżnić kilku topowych producentów tj.: Samsung, Sony, LG albo HTC. Wyróżniającym modelem (jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości) jest z całą pewnością LG G3S, czyli wariant topowego G3.

smartfony, telefony komórkowe
Source: http://www.flickr.com
Koreańska firma korzysta z sukcesu flagowego telefonu, proponując mniejszą i bardziej dostępną cenowo wersję dla szerszego grona odbiorców.

Ciekawią Cię prezentowane dane? Kliknij na nowy wpis (https://firetms.com/pl/) a zapewne dowiesz się świeżych rzeczy, które Cię zainteresują.

Aparat LG G3S to telefon budżetowy, zaopatrzony w 8GB pamięci wewnętrznej, działający pod platformą Android KitKat. Szczególną zaletą jest na pewno dobra bateria, jaka gwarantuje do 1,5 dnia swobodnego użytkowania na jednym ładowaniu.

Modny design - dobrej jakości plastik imitujący metal sprawia, iż urządzenie wygląda naprawdę dobrze. Jednym z problemów może okazać się nieco słabsza rozdzielczość ekranu, jednak nie jest to bardzo odczuwalne w trakcie codziennego użycia. LG G3S to solidny telefon w odpowiedniej cenie dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd smartfonu.Kiedy rozpatrujemy kupno smartfonu spod marki nadgryzionego jabłka, to wybór jest dużo mniejszy niż w przypadku telefonów z platformą Android. Do rozważenia mamy różne opcje i wersje topowego smartfonu korporacji z Cupertino - iPhone’a. Zaczynając od starszego iPhone 5, przez iPhone 6 i większy wariant iPhone 6 Plus. Przydatne info o telefonach: lg g3s ceneo

telefony, smartfony
Author: César
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście uwaga bardziej wymagających klientów może skupiać się na modelach z adnotacją “s”, jednak takie warianty są nieco bardziej kosztowne niż podstawowe. Gdy dla przykładu porównamy iPhone 6 z wersją iPhone 6s możemy zauważyć, na pierwszy rzut oka, iż oba modele różnią się niewiele jeżeli mówimy o samym wyglądzie urządzeń.

Różnica tkwi jednakże w nowych funkcjonalnościach takich jak chociażby 3D Touch, którego brakuje w modelu podstawowym. iPhone 6 Plus to właściwie opcja dla użytkowników ceniących sobie znacznej wielkości ekrany o doskonałych parametrach. iPhone 5 to najmniejszy smartfon z wymienionych - posiada wyświetlacz o rozmiarze 4 cali. Spora ilość osób ten konkretny wariant iPhone’a opisywany jest jako zdecydowanie najładniejszy ze wszystkich smartfonów Apple- iphone 6

Tags: telefon, akcesoria, smartfon, użytkowanie