Sprzęty video do misji nadzwyczajnych- zadziwiające funkcje

Posted on 11/04/2019 3:05pm

Nadchodzi zima. W miejscowościach podgórskich otwierane są sezonowe interesy mające związek ze sportami zimowymi. Do przyjęcia gości przygotowują się też posiadacze pensjonatów. Warto też przed wyjazdem na przerwę świąteczną przygotować się osobiście. Kiedy wybieramy się na narty trzeba wcześniej zatroszczyć się o ich prawidłową konserwację, regulację wiązań oraz przegląd butów narciarskich - tym bardziej jeżeli jedzie z nami mały człowiek. Wiemy że dzieci rosną błyskawicznie i w buty z zeszłego sezonu mogą się nie zmieścić.

Phantom
Author: Arne Krueger
Source: http://www.flickr.com
Doskonale by było gdybyśmy odpowiednio wcześnie zatroszczyli się również o kondycję fizyczną, poświęcając minimum parę tygodni na przygotowywanie naszego ciała do zwiększonego wysiłku . Na co dzień bowiem zwykle spędzamy większą część naszego czasu w miejscu zatrudnienia, gdzie siedzimy przed kompem, w związku z czym niektóre grupy mięśniowe pracują mniej albo wcale. Kiedy nagle w ciągu wypoczynku zmusimy się do znacznego wysiłku bez odpowiedniego przygotowania się, możemy uczynić sobie krzywdę.

Idealną sytuacją byłoby, jeślibyśmy systematycznie przez cały rok praktykowali sporty. Współcześnie uzależnieni jesteśmy od kontaktów za pośrednictwem internetu. Jest to o tyle proste, że posiadamy do dyspozycji praktyczne urządzenia. Zapełniają przeto portale społecznościowe fotografie z przechadzek, imprez rodzinnych czy służbowych. Nie zadziwia również fakt, że nasze wczasowe wyczyny sportowe pragniemy nie tylko uwiecznić, lecz również się nimi podzielić.

Jednak jeśli nie jesteśmy fanami sportów ekstremalnych, podzielenie się wrażeniami z naszych ekskursji nie jest takie łatwe. Normalna kamera czegoś takiego nie wytrzyma. Potrzebna będzie wówczas kamera GoPro, niezwykle wytrzymała, opracowana tak, by podołać nawet w największym stopniu trudnym warunkom . Kamery sportowe są zbudowane tak, aby nawet przy większych prędkości (przykładowo w czasie zjazdu na nartach) rejestrować płynny, stabilny obraz. Aparat Dji Phantom posiada także bardzo wytrzymałą obudowę. Prócz tego, to urządzenie jest rodzajem drona. Dzięki takiemu rozwiązaniu można nie tylko kamerować wyczyny sportowe. Może przydać się ono również fotografikom, jacy muszą czasem realizować zlecenia w niełatwym terenie, dla przykładu fotografie ślubne na górskich szlakach.

Tags: narzędzia, dziecko, obraz, aparat, narty, interesy