Szybki rozwój technologiczny wymusza samoistnie zmiany w całym otoczeniu

Posted on 23/11/2019 7:29am

Ludzkie potrzeby, nowocześniejsze rozwiązania w każdej dziedzinie, a co z tym nieuchronnie się wiąże - niektóre zawody znikają po prostu z rynku.


Przykład - ależ proszę. Na początek wyraźnie wysuwają się rzemieślnicy, czyli takie zawody jak szewc, kowal, lub też bardziej starsze - chociażby zdun, młynarz, kaletnik.


wzrost sprzedaży
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com


Teraźniejsza młodzież najpewniej nawet nie wie, iż takie zawody kiedyś istniały. Postępujący rozwój technologii na zawsze wykluczył te zawody i odebrał zatrudnienie rzemieślnikom.

Zaintrygował Cię ten wpis oraz opracowane tu treści? Następne informacje z witryny (http://www.workservice.pl/praca/mazowieckie/) czekają na pod podanym linkiem. Namawiamy!

W ich miejsce natomiast pojawiło się zapotrzebowanie na całkowicie inne zawody. Czy to coś złego? Najprawdopodobniej nie, bo zatrzymanie się w jednym miejscu przyniosłoby o wiele więcej więcej złego. Na które zawody więc w obecnym czasie jest bardzo duże zapotrzebowanie? Aktuariusz, webdeveloper to najbardziej szukani fachowcy w swych branżach i wskazane jest ująć - doskonale opłacani.

Masz spory problem z odszukaniem dobrego rozwiązania Twego kłopotu? Na pewno prędko pomoże Ci ta strona.

Weźmy pod uwagę chociażby taki zawód jak webdeveloper. Zastanawiacie się, na czym jego praca polega? Najkrócej mówiąc to osoba zajmująca się budowaniem witryn internetowych. Jego zasadniczym zadaniem okazuje się opracowanie kodu w określonym języku programowania, który ma zorganizować zarówno budowę, jak i zagwarantować funkcjonalność konkretnej strony.
dokumentacja
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com


Bardzo łatwo da się spostrzec, iż zapotrzebowanie na całkowicie inne zawody wyznacza szybki postęp techniczny.


Można przewidywać, że w ciągu kolejnych kilkunastu lat narodzi się całkowicie inna profesja,o której dziś nie mamy nawet pojęcia. Taka bywa kolej rzeczy i nie da się tego uniknąć.

Tags: specjaliści, zawód, zatrudnienie, fachowcy