W jaki sposób zabezpieczyć komórkę przed uszkodzeniem?

Posted on 09/02/2022 7:45am

Zapakowanie telefonu w śniadaniowy woreczek z tworzywa sztucznego spowoduje zapewne, iż bez problemu przetrzyma on śmigus-dyngus, lecz nie będzie to idealna alternatywa w trakcie eskapad nad morze albo wyjścia przyjaciółmi na pływalnię.


Na pewno dużo pewniejsza opcją są specjalne ochronne etui.
W jaki sposób zakupić stosowne? Pierwsze, na co warto zwracać uwagę, to wiadomość fabrykanta o wodoszczelności.

Zajrzyj do naszego portalu i kontynuuj wyszukiwanie interesujących tekstów. Jest ich tam dużo i wszystkie stworzyliśmy z myślą o Tobie.

Dobrze, jeżeli jasno napisane jest do jakiej głębi dany wyrób gwarantuje szczelność. Informacja typu "w 100 proc. odporne na wilgoć" nie mówi niczego, bo wskazuje tylko, iż samo etui nie ulegnie szkodzie w czasie kontaktu z wilgocią. Nas ciekawi jednak wodoszczelność, zatem deklaracja, że wilgoć nie dostanie się do telefonu. Drugą materią będzie zdefiniowanie swych wymogów. Etui w postaci hermetycznego woreczka na pewno sprawdzi się świetnie w trakcie spływu kajakowego czy też na basenie, jednakże jednostki, które chciałby nurkować ze smartfonem (nawet na małą głębię) muszą poszukiwać sztywnych osłon z solidnym zapięciem jak też doskonale dopasowanymi gumkami. W razie uniwersalnych pokrowców powinno się również sprawdzić maksymalne rozmiary ochranianego urządzenia, by się upewnić, iż aparat telefoniczny w ogóle zmieści się do środka.


Monitor laptopa
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com


Sam wybór wodoodpornych pokrowców jest gigantyczny. Już za parędziesiąt (a nawet kilkanaście) złotych możemy zakupić uniwersalne etui, które zabezpieczy Twój smartfon.
Pamiętajcie jednak, że wszelki towar trzeba najpierw własnoręcznie sprawdzić (nawet w misie z wodą) choć z kawałeczkiem papieru wewnątrz (rzecz jasna bez smartfona).

Tags: smartfon, towar, typ