W przypadku, kiedy chcesz przyciągnąć do siebie nabywców, pomyśl, żeby zorganizować fajny konkurs albo loterię.

Posted on 24/08/2021 8:32am

Teraz, kiedy na rynku panuje taka duża konkurencja, sprzedawcy stają przed niełatwym zadaniem, jak przyciągnąć do siebie klientów i wzbudzić ich zainteresowanie, jak też utrzymać ich na dłużej.

Organizują mnogie wyprzedaże, bo w dzisiejszych czasach najlepiej ludzi skusić przystępnymi warunkami kupna. Konsumenci niesamowicie kochają też różne konkursy, loterie i systemy lojalnościowe, w których mogą uzyskać interesujące upominki.

Loteria sposobem na słabszą sprzedaż

W momencie, jeśli zauważa się spadek sprzedaży albo powodzenia u kontrahentów, można spróbować ożywić ją, organizując ciekawe loterie SMS albo inne konkursy. Loteria SMS najczęściej wiąże się z sprawunkiem wyznaczonego towaru, a następnie posłaniem SMS ze zgłoszeniem konkursowym. Od czasu do czasu warunkiem uczestnictwa w konkursie staje się zachowanie dowodu zakupu. Potem organizator organizuje losowanie, a uczestnicy mają szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Nabywcy z chęcią uczestniczą w podobnych loteriach, bo mogą wygrać wartościowe towary, a czasem również bony na sprawunki czy interesujące gadżety reklamowe. Zobacz przykłady: DCN Direct.

Wybierz dobre tester automatyzujący konkursowe

Aplikacja na telefon
Przedsiębiorcy chcący zorganizować ciekawy konkurs, powinni znaleźć właściwe aplikacje, za pomocą których takie konkursy można przyszykować sprawnie oraz porządnie. Na szczęście odtąd nie miewa się kłopotu z dostępem do podobnych usług, a na rynku spotyka się mnóstwo firm specjalizujących się w tworzeniu przeróżnych aplikacji oraz programów do konkursów czy loterii. Przy ich zastosowaniu można planować konkursy i loterie w mediach społecznościowych, jak również na stronach firmowych. Współczesne aplikacje konkursowe są bardzo łatwe i dogodne w użyciu, więc ich obsługa nie spowoduje konsumentom najmniejszych trudności. Zdecydowanie więcej odnajdziesz pod tym adresem .

Zatroszcz się, by konkurs okazał się naprawdę interesujący

Konkursy oraz loterie mają różne formy, od najprostszych do bardziej skomplikowanych.

Jeżeli zaciekawił Cię ten materiał, to tu znajduje się notka spod linku (http://www.vitrintec.pl/pl/start/), która też ma bardzo ciekawe informacje na przedstawiany tutaj temat.

Czasami organizator wymaga jedynie zakupu towaru oraz zgłoszenia się, ale niektóre konkursy są bardziej kreatywne oraz interesujące. Konsumenci powinni się wykazać w tworzeniu jakiejś pracy albo w wypowiedzi konkursowej, a później wyznaczone jury wybiera laureata konkursu. W przypadku, jeżeli pragniemy, by nasz konkurs wzbudził znaczne zaciekawienie odbiorców i przyciągnął wielką ich grupę, potrzeba zainwestować w droższe nagrody, gdyż to głównie one przyciągają uczestników.

Tags: konkurs, loterie, Aplikacje