Współczynnik konwersji, przeciwko google doubleclick - a więc, bannery i reklamy, kontra przedsiębiorstwo wewnątrz sieci internetowej

Posted on 18/01/2018 11:17am

Czym jest dokładnie współczynnik konwersji i wewnątrz jakiego typu wypadkach się go używa? Dlaczego jest tak istotne, by każdy szanujący się przedsiębiorca wiedział o nim jak najbardziej dużo? A czym bywa google doubleclick oraz jakie posiada powiązanie wraz z owym współczynnikiem? To wszyściutko bez najbardziej małego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!
oferty
Author: Anka Albrecht
Source: http://www.flickr.com


Na pytanie: Co to jest dokładnie współczynnik konwertowania? - w zasadzie odnalezienie odpowiedzi nie jest trudne. Przede wszystkim powinno się zaznaczyć, iż powinien poznać jego definicję każdy przedsiębiorca, który to pragnie, albo już prowadzi własną działalność wewnątrz sieci internetowej. Sam współczynnik konwersji, mamy możliwość też nazwać Wskaźnikiem konwersji, czyli mówiąc krótko - pokazuje on liczbę (za pomocą procentów), ilu ludzi kliknęło nasz własny baner, reklamę, zakupiło wytwór na naszej stronce oraz tak dalej. Mówiąc krótko wskazuje jak skuteczna jest konkretne stronka, albo jej reklama, czy też baner. Im wyższy wskaźnik, tym lepiej dlatego warto się dobrze nad tą rzeczą po zastanawiać oraz zacząć działać!


Grupa pracowników firmy
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi o google doubleclick, to bywa to firma, która opiekuje się dokładnie bannerami reklamowymi, oraz animacjami. Bywa to firma komercyjna, którą to w marcu 2008 roczku przejął wspomniany już nasz Wujaszek Google.
Zadaniem Doubleclick bywa nazbieranie informacji z odwiedzanych przez nas stron oraz dopasowanie kolejnych reklam do naszych zainteresowań, poprzez bannery, które to są w tamtym miejscu umieszczane. Formalnie Doubleclick istnieje od 1996 roku, w lipcu dwa tysiące piątego roczku została przejęta poprzez przedsiębiorstwo Hellman and Friedman.

Tags: reklama, zakup, moc, firma, przedsiębiorca