Znajdź hurtownię i dystrybutora – to łatwe!

Posted on 05/10/2022 7:43am

Ten artykuł stworzyłem dla kogoś, kto nie używa sieci i nie orientuje się, jak się w niej poruszać. Najmocniej polecam go biznesmenom, którzy pragną namierzyć lokalizację hurtowni albo dystrybutorów różnych dóbr. Miłej lektury.


Author: Zelmer
Pierwsze to należy uruchomić swoją przeglądarkę WWW. Jeżeli przeglądasz właśnie ten tekst, to znaczy, że jest już włączona i ten punkt możesz odhaczyć. Odpal stronę wyszukiwarki sieciowej, najlepsze wyszukiwarki to Bing Microsoftu oraz Google. Teraz należy wyklarować, czego poszukujesz.Żeby znaleźć i poznać ofertę hurtowni AGD w w swojej miejscowości, w wyszukiwarce wklej zdanie „hurtownia AGD nazwa miejscowości”. Założę się, że ujrzysz co najmniej parę dobrych propozycję. Zwykle wraz ze stronami otrzymasz mapkę z zaznaczonymi przybytkami, co ułatwi ci dojazd.

Zamiast hurtowni możesz też porozglądać się za okolicznym dystrybutorem artykułów gospodarstwa domowego. W takim wypadku do Google powinieneś wklepać „dystrybutor AGD miasto”. Proponuję dodać daną markę towaru, aby uściślić wyszukiwanie.

Identycznie sprawa wygląda w przypadku innych typów biznesu, takich jak na przykład dystrybucja oprogramowania. W wieku nowych technologii firma, która nie promuje się w cyberprzestrzeni i nie posiada czytelne reprezentacji w formie strony WWW generalnie nie osiągnie sukcesu. Internet to świetna platforma reklamowa i baza milionów możliwych klientów.


W Internecie namierzysz w zasadzie wszystko – promuje się tam i dystrybutor gier i firma naprawiająca obuwie, gazda z rejonu Zakopanego i luksusowy hotel na Hawajach, wytwórnia lejków i firma przewozowa, artysta tworzący obrazy na zamówienie i wielki ogólnoświatowy koncern komputerowy… Trzeba tylko orientować się, jak skutecznie szukać. Najistotniejszy jest trafny dobór słów do wyszukiwarki – najlepiej w formie nieodmienionej i z wskazówkami lokalizacji. Jeżeli pragniesz, aby w przetwarzaniu były wszystkie słowa, użyj po prostu cudzysłowu.

Tags: AGD, gry